Fotoksiążki, fotoalbumy - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

Fotoksiążki, fotoalbumy

Jesteśmy producentem fotoksiążek ekskluzywnych. Oferujemy produkty najwyższej jakości prawdopodobnie w najniższych cenach w Polsce. Nasze fotoksiążki to produkt z górnej półki wykonany w procesie naświetlania papieru fotograficznego, ręcznie składany i oprawiany w oprawę ze skóry lub ekoskóry. Dzięki zaawansowanej technologii i dbałości o najwyższe standardy. uzyskaliśmy uznanie wśród wielu zawodowych fotografów. Pracujemy dla fotografów ślubnych, zakładów fotograficznych, a także dla Klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Foksiążka ekskluzywna

Fotoksiążka umożliwia umieszczenie dowolnego tekstu oraz wykonanie dowolnej szaty graficznej. Blok fotoksiążki to nie wydruki cyfrowe lecz odbitki fotograficzne drukowane na profesjonalnym Papierze Kodak Endura Professional SILK o strukturze jedwabiu, ręcznie klejone i oprawiane.

Możliwość oprawy w skórę i materiały ekologiczne (ekoskórę) sprawia, że fotoksiążka jest idealnym prezentem ślubnym, a także ekskluzywną pamiątką z ważnych uroczystości rodzinnych (ślub, komunia, chrzest, jubileusz itp.), a także firmowych czy szkolnych (np. pamiątka dla wychowawcy na zakończenie wspólnej edukacji).

 

Fotoksiążka ekskluzywna to fotoalbum ze zdjęciami wykonany z najwyższą starannością w bardzo atrakcyjnej formie.

 

Do góry