Nasze fotoksiążki - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

Nasze fotoksiążki

Fotoksiążka to luksusowy album fotograficzny. Sztywne grube karty, zaokrąglone rogi, piękna oprawa, wiele rodzajów zdobień powodują, że naszymi Klientami są głównie zawodowi fotografowie i zakłady fotograficzne realizujące fotografię ślubną, komunijną, sesje fotograficzne w plenerze i studio lub fotografię reklamową. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i system rabatowy zależy od ilości zamawianych produktów w ciągu roku.

Fotoksiążka umożliwia umieszczenie dowolnego tekstu oraz wykonanie dowolnej szaty graficznej. Blok fotoksiążki to nie wydruki cyfrowe lecz odbitki fotograficzne wywoływane na papierze Professional SILK o strukturze jedwabiu, ręcznie klejone i oprawiane.
Możliwość oprawy w skórę i materiały ekologiczne (ekoskórę) oraz inne nowoczesne tkaniny syntetyczne sprawia, że fotoksiążka jest idealnym prezentem ślubnym, a także ekskluzywną pamiątką z ważnych uroczystości rodzinnych (ślub, komunia, chrzest, jubileusz itp.), a także firmowych czy szkolnych (np. pamiątka dla wychowawcy na zakończenie wspólnej edukacji). Fotoksiążki świetnie sprawdzają także jako oferty, prezentacje, cenniki, wzorniki. Fotoksiążka z powodzeniem zastępuje fotoalbum z wklejanymi zdjęciami, a jakościowo na głowę bije tanie fotozeszyty w twardej oprawie będące zwykłymi wydrukami cyfrowymi.

Fotoksiążki występują w formatach 30x30, 20x20 i 15x15 (tylko MINI fotoksiążki).

Do góry